Sanias Paracetamol 240 mg - 10 zetpillen

Op voorraad

2,99
1 stuk(s) = € 0,30


1 stuk(s) = € 0,30
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.
 
Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).
 
Gebruik:
Kinderen
leeftijd                 gewicht            dosis (zetpil)     aantal zetpillen per dag
3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg       60 mg              2 - 6 (1 tot 2 per keer,
                                                                        niet vaker dan om de 6 uur)
3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg       120 mg             1 - 3
1 - 2 jaar              10 - 12,5 kg      240 mg             2 - 3 
2 - 4 jaar              12,5 - 17 kg      240 mg             3 
4 - 6 jaar              17 - 22 kg         240 mg             4 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Wij bevelen ook het volgende aan:


Blader door deze categorie: Pijn en koorts