Bisacodyl 5 mg TEVA - 20 tabletten


Bisacodyl 5 mg TEVA - 20 tabletten

Levertijd ca. 3 werkdagen

1,23
1 stuk(s) = 0,06 €


1 stuk(s) = 0,06 €

Bisacodyl Teva 5 mg, maagsapresistente tabletten
Bisacodyl Teva 5 mg behoort tot de groep van laxantia. Deze middelen hebben een laxerende werking door prikkeling van het darmslijmvlies.

Geneesmiddel.

Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Elke tablet bevat bisacodyl 5 mg.  
Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: microkristallijne cellulose (E460), lactosemonohydraat, tarwezetmeel, voorverstijfseld aardappelzetmeel, magnesiumstearaat (E572), eudragit E 100, eudragit L 30D-55, macrogol 6000, talk (E553b), siliconen, antifoam emulsie, sacharose, povidon (E1201), perfectamylgel 45, polysorbaat 80 (E433), titaandioxide (E171), carnaubawas (E903).

Dosering
Verstopping
Volwassenen en kinderen vanaf 11 jaar
1-2 tabletten (10 mg) per dag vóór het slapen gaan of 1 zetpil (10 mg) voor een directe werking. Kinderen van 2 tot 10 jaar
1 tablet (5 mg) per dag vóór het slapen gaan of 1 zetpil (5 mg) voor een directe werking. 

Leegmaken van de darmen in het ziekenhuis
Uitsluitend te gebruiken onder medisch toezicht. 

Om er zeker van te zijn dat de darmen volledig leeg zijn wordt altijd gebruik gemaakt van een combinatie met andere tabletten en zetpillen.
Volwassenen en kinderen vanaf 11 jaar
Op de dag voor het onderzoek of operatie, 2 tabletten (10 mg) ’s ochtends en 2 tabletten (10 mg) ‘s avonds. Op de dag van het onderzoek of operaties ’s ochtends 1 zetpil (10 mg).
Kinderen van 4 tot 10 jaar
Op de dag voor het onderzoek of operatie 1 tablet (5 mg) ’s avonds. Op de dag van het onderzoek of operatie ’s ochtends 1 zetpil (5 mg).In principe dient Bisacodyl Teva 5 mg niet langer dan drie achtereenvolgende dagen te worden gebruikt. 

Niet langer dan 3 dagen gebruiken.

De tabletten zonder te kauwen met water of een andere vloeistof (behalve melk) innemen. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Niet gebruiken bij: 
- wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
- wanneer u overgevoelig bent voor stoffen uit de zogenaamde triarylmethaangroep.
- wanneer u last heeft van plotseling optredende heftige buikpijn.
- wanneer u last heeft van een verstopping in de darmen of het maagdarmkanaal.
- wanneer u een directe operatieve behandeling van aandoeningen in de buik moet ondergaan.

Fabrikant:
Pharmachemie B.V.
Swensweg 5
2031 GA Haarlem

Wij bevelen ook het volgende aan:


Blader ook door deze categorieën: Obstipatie, Darmklachten