APC tablet leidapharm - 20 stuks

Op voorraad

2,01
1 stuk(s) = € 0,10


1 stuk(s) = € 0,10

bijsluiter Gebruikt u andere geneesmiddelen? Vraag ons om advies!

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie en gehydrogeneerde ricinusolie. 

Gebruik:
Gebruik dit middel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. De tabletten moeten met een tussenperiode van tenminste 4 uur worden ingenomen.

De gebruikelijke dosering: 
Volwassenen
1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal. 
 Kinderen van 7 tot 11 jaar: 
½ tablet per keer, maximaal 2 tabletten per etmaal. 
 Kinderen van 12 jaar en ouder: 
1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per etmaal.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant: 
Apotex Nederland BV 
Registratiehouder: 
Leidapharm B.V. 
Archimedesweg 2 
2333 CN Leiden 

Wij bevelen ook het volgende aan:


Blader door deze categorie: Pijn en koorts