Kinderparacetamol HTP 120 mg - 10 kauwtabletten

Op voorraad

1,99
1 stuk(s) = € 0,20


1 stuk(s) = € 0,20

bijsluiter

Kinderparacetamol HTP 120 mg behoort tot de groep van de pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Kinderparacetamol HTP 120 mg wordt gebruikt bij hoofdpijn; koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na vaccinatie; kiespijn; zenuwpijn; spierpijn

De aanbevolen dosering is

  • Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): een halve (½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
  • Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
  • Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één tot anderhalve (1½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
  • Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): anderhalve (1½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
  • Kinderen van 6 tot 9 jaar: twee kauwtabletten 4 tot 6 maal per dag.

De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende leeftijdscategorie.

  • Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
  • Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
  • De aangegeven dosering niet overschrijden.
  • Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
  • Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
  • Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen ontraden

​Welke stoffen zitten er in dit middel? De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Een tablet bevat 120 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, ethylcellulose, mannitol, saccharinenatrium, pepermuntolie en magnesiumstearaat.

Wij bevelen ook het volgende aan:


Blader door deze categorie: Pijn en koorts