Cetirizine drank 1mg/ml PCH - 200 ml


Cetirizine drank 1mg/ml PCH - 200 ml

Op voorraad

19,95
1 ml = 0,10 €


1 ml = 0,10 €

bijsluiter

Cetirizine 2HCl 1 mg/ml PCH behoort tot de groep van de zogenaamde antihistaminica. Dit zijn middelen tegen overgevoeligheidsreacties

Samenstelling
De werkzame stof in dit middel is cetirizinehydrochloride 
- De andere stoffen in dit middel zijn glycerol, propyleenglycol, sorbitol, methylparahydroxybenzoaat (E218), propylparahydroxybenzoaat (E216), natriumacetaat, ijsazijn, saccharine natrium, bananensmaakstof, gezuiverd water. 

Gebruik:
Gebruik dit middel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 2 maal een maatlepel van 5 ml per dag.  Bij het optreden van slaperigheid kan de drank ’s avonds worden ingenomen. 
Kinderen tussen 6 en 12 jaar : 2 maatlepels van 5 ml eenmaal per dag of één maatlepel van 5 ml ’s morgens en ’s avonds. 
Kinderen tussen 2 en 6 jaar: 1 maatlepel van 5 ml per dag of een halve maatlepel (2,5 ml) ’s morgens en ’s avonds. 
Kinderen jonger dan 2 jaar: Niet aanbevolen. 
Als u nieraandoeningen heeft mag u enkel de helft van de aanbevolen dosis innemen. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen 
Pharmachemie BV 
Swensweg 5 
2031 GA Haarlem

10-2014 

Wij bevelen ook het volgende aan:


Blader door deze categorie: Allergische klachten