Naproxen natrium 220 mg Healthypharm - 10 tabletten


Naproxen natrium 220 mg Healthypharm - 10 tabletten

Op voorraad, binnen 24 uur verzonden

2,29
1 stuk(s) = 0,23 €


1 stuk(s) = 0,23 €

bijsluiter Gebruikt u andere geneesmiddelen? Vraag ons om advies!

Naproxen is een ontstekingsremmende pijnstiller. Dit soort pijnstillers wordt ook wel NSAID genoemd. Het werkt pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend.

Samenstelling
De werkzame stof in Naproxennatrium is naproxen.
De volgende hulpstoffen zijn aanwezig:
polyvidon, microkristallijne cellulose, natriumzetmeelglycolaat, colloïdaal silicium dioxide, magnesiumstearaat, talk, hypromellose, titaniumdioxide (E171), polyethyleenglycol. Eén tablet bevat 20 mg natrium.

Gebruik
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
Algemeen: 1 tablet iedere 8 tot 12 uur.
Bij ernstige klachten kunnen eventueel in het begin 2 tabletten worden genomen en, als de klachten aanhouden, na 12 uur nog een tablet.
Niet meer dan 3 tabletten per 24 uur innemen.
Ouderen vanaf 65 jaar: Niet meer dan 2 tabletten per dag

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

Wij bevelen ook het volgende aan:

Aleve Classic - 12 tabletten
3,24
(1 stuk(s) = 0,27 €)

Blader ook door deze categorieën: Pijn en koorts, Menstruatieklachten